wtorek, 28 maja 2013

Phenomé - połączenie skuteczności i natury


Nikt nie kocha kosmetyków tak jak my, kobiety. Z wielką radością zareagowałyśmy więc na wiadomość o otwarciu w Silesia City Center salonu Phenomé.  

Phenomé to miejsce, w którym znajdziemy produkty pielęgnacyjne zawierające wyłącznie naturalne i organiczne substancje aktywne, połączone z życiodajnymi wodami roślinnymi. W Phenomé na próżno szukać tym samym syntetycznych substancji powszechnie stosowanych w przemyśle kosmety­cznym, które szkodzą naszej planecie, a w świetle najnowszych badań okazują się być szkodliwe również dla człowieka. Dla Phenomé wiara w naturę nie oznacza jednak powrotu do tradycyjnych, prostych metod wytwarzania kosmetyków. Marka korzysta z najnowszej wiedzy naukowej dotyczącej potrzeb skóry, innowacyjnych i nowoczesnych technologii pozyskiwania ekstraktów roślin­nych i najnowocześniejszych metod produkcji, spełniających standardy farmaceutyczne.

W ofercie Phenomé znajdują się naturalne, organiczne pro­dukty przeznaczone do pielęgnacji twarzy oraz ciała. Bardzo bogate składy kosmetyków (czasami jest to 40 aktywnych składników w jednym produkcie), skutecznie radzą sobie z różnymi typami skór/cer oraz z bardzo konkretnymi problemami skórnymi. Między innymi: z wrażliwą skórą, z pękającymi naczynkami, objawami starzenia się skóry, wysuszenia, odwodnienia. Ale również ze skórą trądzikową i nadmiernie przetłuszczająca się. Phenomé to również kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy, oraz kosmetyki dla mężczyzn.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)