wtorek, 2 kwietnia 2013

Zróżnicowany świat GUESSWidzieliście już najnowszą kolekcję ubrań GUESS? Jeśli nie koniecznie musicie odwiedzic salon tej marki w Silesia City Center. Nowa kolekcja prezentuje zróżnicowane światy i atmosfery, które współistnieją w nowoczesnej harmonii odzwierciedlając wiele aspektów duszy. 
Na wiosnę garderoba kobiety według GUESS powinna aspirować między innymi do nastroju sportowego szyku, w którym przeważa stylistyka klubu żeglarskiego z linearnymi ubiorami geometrycznie rzeźbiącymi sylwetkę w zdecydowanej palecie kolorów. 

Romantyczny nastrój długich, ciepłych wiosennych wieczorów znajdziemy natomiast w fantazyjnej interpretacji motywów zwierzęcych, tutaj w połączeniu z jeansową kurtką.

 
Innym tematem kolekcji damskiej GUESS na sezon wiosna/lato 2013 jest – FRESHNESS (świeżość) – lekki oryginalny i zawsze żywiołowy. Trend zdominowany został przez optyczną biel z dodatkiem mięty, leśnej zieleni, szarości, lodu i błękitu
Dla Panów GUESS proponuje natomiast styl współczesnego buntownika vintage. Kluczowe produkty to T-shirty – obowiązkowe w garderobie każdego buntownika – noszone pod kurtkami motocyklistów i blezerami, nylonowe kurtki ‘bomber’ noszone z dopasowanymi białymi dżinsowymi spodniami, czy też kurtki bejsbolowe z woskowanymi dżinsowymi rękawami noszone z farbowanymi T-shirtami i spodniami chinos dostępnymi w wygodnych krojach, modelach , w wielu kolorach i z różnorodnymi detalami.

Fot. J. Opas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)