środa, 24 kwietnia 2013

Wielki powrót lat 50-tychWiosna w stylu lat 50-tych? Jak najbardziej. Jeśli marzy się Wam powrót do epoki Marylin Monroe, Audrey Hepburn, Sophii Loren, Brigitte Bardot czy Grace Kelly powinnyście jak najszybciej zajrzeć do salonu Tru Trussardi w Silesia City Center. 


Znajdziemy tu zarówno ubrania w stylu romantycznym, który charakteryzują koronki i dziergane materiały, jak i stroje dla bardziej odważnych kobiet. W najnowszej kolekcji tej włoskiej marki dominują ubrania w delikatnej kolorystyce. Tru Trussardi proponuje świeże kolory pastelowe, takie jak mięta, pudrowy róż, turkus, limonka, które ładnie kontrastują z innymi kolorami i stanowią mocniejszy akcent stylizacji. Co bardziej dociekliwi w kolekcji Tru Trussardi odnajdą także nawiązanie do lat 90-tych w postaci motywów geometrycznych i trójwymiarowych, które stanowią idealne połączenie z mocniejszymi kolorami, np. lionką. 
Nam w salonie Tru Trussardi wpadło w oko zwłaszcza zestawienie pięknie skrojonej chanelki ze sportowymi spodenkami. Miejski, luźny, niezobowiązujący styl to jest to. 

 

Charakteru całej kolekcji dodaje również gama dodatków złożona z kapeluszy, pasków i kolorowych torebek.  Fot. J. Opas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)