wtorek, 30 kwietnia 2013

Majówka z MonnariWciąż szukacie inspiracji na majówkę? Jeśli tak polecamy odwiedzić salon Monnari. Nowa kolekcja marki należy bowiem do najbardziej uniwersalnych w historii Monnari i trafia w gusta starszych jak i młodszych pań. Można w niej odnaleźć wyraźny powiew młodości i świeżości, tak bardzo nam potrzebny po długiej zimie. Nas wiosenna kolekcja Monnari zachwyciała bardzo szeroką gamą wykorzystanych kolorów. Obok barw automatycznie nasuwających na myśl słoneczną pogodę, takich jak biel czy jasny bez znaleźliśmy także nasycony słońcem cytrynowy, neonowy żółty, koralowy, miętowy,, złoty i turkusowy. 

W tym sezonie Monnari stawia także na biało-czarne paski. To wzór dynamiczny, kojarzący się z młodością i energią, a zarazem pozwalający na optyczne modelowanie sylwetki.  W połączeniu z kontrastowymi kolorami paski są motywem silnie dominującym, dlatego towarzyszą im minimalistyczne formy.


Linia odzieżowa uzupełniona jest o ogromny wybór dodatków - torebki, obuwie oraz biżuterię. Jak Wam się podoba najnowsza kolekcja Monnari?
 Fot. J. Opas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)