poniedziałek, 4 marca 2013

Silesia Fashion Look - my też tam będziemy


Takiej imprezy jeszcze nie było na Śląsku! Silesia Fashion Look to największe wydarzenie modowe w regionie. Zgromadzi ono nie tylko najgorętsze nazwiska świata mody, ale także gwiazdy muzyki i telewizji. 
Łukasz Jemioł

Wojtek Haratyk

Już pierwszego dnia, 9 marca odbędzie się pokaz kolekcji Gosi Baczyńskiej, jednej dziś z najpopularniejszych, polskich projektantek. Na wybiegu zobaczymy także kolekcje młodych designerów – Jakuba Pieczarkowskiego, Olgę Pokrywkę, Wojtka Haratyka, a także marki HabeQus Katarzyny Ku, Vintage Chouette Łukasza Waszkiewicza, BOLA – Oli Bajer i CONFASHION – Kingi Król. Gwiazda muzyczną drugiego dnia będzie Mrozu.

Drugi dzień (10 marca) z kolei będzie należał do Łukasza Jemioła i jego wiosenno/letnich propozycji. Jego ubrania chętnie noszą dziś Małgorzata Socha, Grażyna Szapołowska, Edyta Górniak i Kayah. Na wybiegu pojawią się także wschodzące gwiazdy polskiej mody - Kamila Gronner, Dominika Gembiak, Małgorzata Salamon, Kuxido – Katarzyna Paradzińska & Magdalena Studnicka, Ela Chodorowska, Code Femme – Monika Lafarge, Aleksandra Kmiecik. 

Małgorzata Salamon
Gosia Baczyńska


Ale nie tylko na wybiegu będzie można zobaczyć kolekcje wszystkich projektantów. Podczas Silesia Fashion Look w Silesii otwarty zostanie specjalny showroom. Będzie można w nim z bliska przyjrzeć się propozycjom wszystkich projektantów, a także spotkać się z nimi osobiście. W ciągu 2 dni zaprezentowane zostanie także ponad 60 kolekcji najemców Silesia City Center. Pokazy poprowadzą Kinga Rusin i Olivier Janiak

My też tam będziemy. Specjalnie z backstage i pierwszego rzędu będziemy prowadzić dla Was fotorelację na silesiastyle.tumblr.com oraz na Instragram.com/silesiastyle. Warto także śledzić fan page Silesia City Center na Facebooku. www.silesiafashionlook.pl 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)