sobota, 9 lutego 2013

Carrie vs Hannah, Brooklyn vs Manhattan

Zanim było „miasto”, zanim był „sex”, była Carrie Bradshaw z Connecticut, której marzył się Manhattan. Manhattan natomiast nie marzył się Hannah z serialu „Girls”, od wieżowców woli ona wielokulturowy Brooklyn, zwłaszcza dzielnice Bushwick i Greenpoint. Wbrew pozorom obie bohaterki łączy wiele – „Carrie’s Daires” i „Girls” to najgorętsze seriale sezonu, Carrie i Hannah wyznaczają trendy na wiosnę 2013, obie przyciągają także miliony widzów przed telewizory. My Wam za to podpowiadamy, jak w sklepach Silesia City Center skomponować bazę dla stylu Carrie i Hannah. Wybór należy do Was  - Manhattan kontra Brooklyn J A może dziś Manhattan, jutro Brooklyn?opracowanie: Silesia Style

3 komentarze:

 1. Carrie w wersji młodzieńczej ;) lubię ten serial, chociaż nie jest aż tak dobry jak Sex w wielkim miescie to fajnie się go ogląda ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Carrie’s Daires oglądam :) Ale muszę chyba zabrać się za Girls!

  Sukienka z RI idealna na lato ;)!

  OdpowiedzUsuń
 3. NYC Hannah jest mi bliższe z racji wieku bohaterek, bo jesteśmy rówieśniczkami ;) Stylowo też, choć ja się zapatrzyłam na neo hippie Jessę (cudo, cudo!).
  Carrie mnie rozczarowała. Pierwszy odcinek całkiem obiecujący, a po trzecim czuję dłużyzny i zwyczajnie się nudzę. Ale na stylóweczki bohaterek nie narzekam.

  (większe podpisy sklepów prosim:P)

  Milena

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)