wtorek, 22 stycznia 2013

Oddychaj z GEOX-em


Kojarzycie Patricka Cox'a? To pochodzący z Kanady wielki miłośnik i projektant obuwia, który zaopatrywał w buty między innymi Madonnę, Eltona Johna, Cate Blanchett czy Elizabeth Hurley. Teraz w salonie GEOX znajdziemy kolekcję sygnowaną przez samego mistrza w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Czas poczuć się jak wielka gwiazda. 
Czy Wam też zawsze marzyło się oddychające a zarazem wodoszczelne obuwie? Dzięki nowoczesnemu systemowi "AMPHIOBIOX" w które wyposażono obuwie GEOX nie tylko podeszwa, ale i wierzchnia część buta posiada nieprzemakalną i oddychającą membranę. Obuwie z systemem "AMPHIBIOX" dostępne zarówno w wersji dla Pań, jak i dla Panów.
W salonie GEOX znajdziemy jednak nie tylko buty. Nam szczególnie spodobały się oddychające i wielofunkcyjne kurtki, zapewniające długotrwałe poczucie komfortu nawet przy nieustannym ruchu.
Prawdziwą perełkę zostawiliśmy jednak na sam koniec. Czarne balerinki z zamkiem to naszym zdaniem absolutny "must have" tegorocznych wyprzedaży. Jesteśmy przekonani, że pozwolą nam rozbłysnąć wraz z nadejściem cieplejszych dni.

 

1 komentarz:

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)