piątek, 11 stycznia 2013

Militaria ponownie w modzie

Fot. J.Opas


Krawiecki rygor, ciemne barwy ochronne i wzornicza dyscyplina. Tegoroczna zima to wielki powrót stylu militarnego. Krótkie wojskowe kurtki, moro, czy płaszcze z wojskowymi zdobieniami można znaleźć w każdej większej sieciówce. 

Choć styl wojskowy cieszy się uznaniem nie od dziś, to w tym sezonie przybiera zdecydowanie nowy, subtelny charakter. Spotkana przez nas na pasażu Silesia City Center – Agnieszka zamiast ciężkiej kurtki moro zdecydowała się na kobiecy, dwurzędowy płaszcz. Taki płaszcz to absolutny klasyk, który według przewidywań jeszcze długo nie wyjdzie z mody. Powinien on być jednak ciemny, najlepiej zielony lub granatowy, z pagonami i dokładną układanką dużych, wypolerowanych na wysoki połysk guzików. Militarne płaszcze oraz inne wojskowe akcenty w stylizacji są nie tylko wyrazem indywidualizmu, ale również siły i pewności siebie.

Agnieszka do płaszcza w wojskowym stylu zdecydowała się założyć gruby, wełniany komin, kraciastą koszulę oraz świetnie dopasowaną kolorystycznie torebkę z House’a. 

Stylizacja Agnieszki:
płaszcz – Bershka
spodnie – H&M
pasek – H&M
buty – Deichmann
torebka – House
komin – Cubus
Fot. Camaieu


Fot. Bershka

Fot. New Look

Fot. Reserved

Fot. Camaieu
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)