poniedziałek, 28 stycznia 2013

Ach te dodatki

Jak bez wydawania fortuny na nowe ciuchy olśnić podczas karnawału? To proste - odwiedzić salon Claire's w Silesia City Center, w którym znajdziemy najmodniejsze dodatki do każdej stylizacji.

Kopertówka to absolutny MUST HAVE tego sezonu. Ta która wpadła nam w oko w Claire’s jest nieco większa, a zarazem bardziej praktyczna od tradycyjnej. Zmieścimy więc do niej już nie tylko szminkę czy telefon komórkowy. Modną kopertówkę kupimy w Claire’s już za 59,90 PLN. 


Szalenie efektowną ozdobą dekoltu są natomiast kołnierzyki, szczególnie te wysadzane koralikami i kamieniami. Najmodniejsze kołnierzyki łączy jedna wspólna cecha - mają się rzucać w oczy.   
Gorączka złota dopadła także Claire's. W biżuterii i dodatkach, które znajdziemy w salonie motyw złota został jednak wykorzystany w wyrafinowany i nowoczesny sposób. Nam szczególnie przypadły do gustu naszyjniki w tym szlachetnym kolorze.


 
Jeśli natomiast kochacie kwiaty odwiedzając Claire's będziecie wręcz wniebowzięte. Kwiatowe wsuwki, spinki, opaski, a nawet naszyjniki to tylko niektóre spośród dodatków z kwiatowym motywem jakie wypatrzyliśmy w Claire's. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)