wtorek, 4 grudnia 2012

Powrót nieśmiertelnego trenduFot. J. Opas


W latach 80 tych i 90-tych panował na nie prawdziwy szał i obowiązkowo trzeba było posiadać w swojej kolekcji odzieżowej, co najmniej jeden model. I choć później została uznana za obciach, dziś triumfalnie wraca na modowy szczyt. O czym mowa? Oczywiście o dżinsowej koszuli.

Spotkana przez nas podczas buszowania między sklepowymi półkami w Silesia City Center - Julia jest najlepszym dowodem na to, że dżinsowy look, to jeden z najmodniejszych trendów ostatnich miesięcy. W dżinsowej koszuli mieliśmy bowiem okazję oglądać również m.in.: Anje Rubik, Paris Hilton, czy Nicole Richie. 

Julia udowadnia, że dżinsowa koszula znakomicie współgra z dżinsowymi spodniami, ale jak pokazują trendy tego typu koszulę można nosić również z legginsami czy skórzanymi spódnicami. Swoją zimową stylizację Julia postanowiła ogrzać długim, dzianinowym szalem oraz ciepłą kurtką z Pull&Bear. 
 
Stylizacja Julii:
Koszula – Stradivarius
Spodnie – Wrangler
Kurtka – Pull&Bear
Buty - Nike
 
Fot. Pull&Bear
Fot. Pull&Bear

Fot. Reserved

Fot. H&M1 komentarz:

  1. Ja taką koszulę mam już od połowy sezonu, jest dla mnie bardziej eleganckim elementem mody :) w końcu nie noszę jej na co dzień. Jeans to jest klasyka, która zawsze musi być w szafie!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)