niedziela, 30 grudnia 2012

Ponadczasowe zestawienie

Fot. J. Opas

Czarne żakiety i marynarki to ponadczasowe klasyki, które zestawione z odpowiednimi dodatkami, pozwalają stworzyć dziesiątki stylizacji niemal na każdą okazję. Spotkana przez nas podczas przedświątecznych zakupów w Silesia City Center - Kasia, uwielbia zwłaszcza marynarki i żakiety sięgające talii. Gdzie tkwi tajemnica ich popularności? Otóż krótkie marynarki zestawione ze spodniami w tym samym kolorze doskonale podkreślają kobiecą figurę - uwypuklają biust i zaznaczają wcięcia.

Stylizacja Kasi:
marynarka - Reserved
bluzka - Bershka
spodnie - H&M
buty - Stradivarius

Fot. Camaieu

Fot. H&M

Fot. Reserved

 
Podczas chłodnych, zimowych poranków w krótkiej, klasycznej marynarce może być jednak nieco chłodno. W takiej sytuacji warto więc rozważyć zakup marynarki tweedowej. Tweed to pochodząca ze Szkocji gruba tkanina, o splocie skośnym i bardzo ścisłej strukturze, najczęściej w wielobarwne wzory. Tweedowa marynarka jest więc nie tylko ciepła, lecz również bardzo szykowna.
Fot. Zara
Ogromnym powodzeniem podczas trwających w Silesia City Center wyprzedaży cieszą się także marynarki nawiązujące do szalonych lat 80-tych i 90-tych, a więc nieco dłuższe i szersze. Tego typu marynarki i żakiety polecamy zwłaszcza w zestawieniu z obcisłymi legginsami.

Fot. Camaieu
Fot. H&M
Fot. H&M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)