piątek, 14 grudnia 2012

Buty z merynosów

Fot. J. Opas


Buty Emu i wszelkie ich emupodobne odmiany cieszą się coraz większą popularnością. Powód? Oryginalne Emu wykonane są z wełny merynosów, czyli owiec niezwykle cenionych ze względu na runo. Ich wełna nie przepuszcza wilgoci, jednocześnie umożliwiając cyrkulację powietrza. Dzięki temu stopa oddycha i nie moknie, a buty Emu można nosić tak zimą, jak i latem. Spotkana przez nas podczas zakupów w Silesia City Center – Agnieszka, jest najlepszym przykładem jak z butów Emu/emupodoobnych stworzyć stylizacje, w której można się poczuć kobieco i z klasą.

Niepowtarzalny look Agnieszka uzyskała dobierając do czekoladowych butów brązowe spodnie, dzięki czemu zachowane zostały odpowiednie proporcje sylwetki. Najważniejszym, a zarazem bardzo modnym dodatkiem w stylizacji Agnieszki jest jednak gruby komin o intensywnym kolorze.

Decydując się na takie buty pamiętajcie jednak, aby zwracać szczególną uwagę na ich stan. Te oryginalne mają usztywniane pięty, dzięki czemu nie robią się z nich nieestetyczne „kapcie”, co niestety może zdarzyć się w przypadku butów emupodobnych. Wówczas koniecznie należy wymienić je na nowe, nic bowiem nie potrafi tak negatywnie wpłynąć na ocenę naszej stylizacji jak zniszczone obuwie.

Stylizacja Agnieszki:
spodnie - New Look
płaszcz - Bershka
czapka - New Look
komin - Stradivarius
torebka - Reserved 
Fot. Deichmann
Fot. Deichmann

Fot. Reserved
Fot. Stradivarius

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)