czwartek, 22 listopada 2012

Zimowy przewodnik

Czy jesteście na to gotowe czy nie zima wkrótce zapuka do Waszych drzwi. Radzimy więc pośpieszyć się wszystkim, którzy jeszcze nie zakupili ciepłych ciuchów i jak najszybciej udać się na zimowe zakupy. Na całe szczęście różnorodność trendów w tym sezonie jest taka ogromna, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Poniżej przedstawiamy naszym zdaniem najciekawsze propozycje ze sklepowych półek. 

Klasyczna pikowana kurtka, przywodząca na myśl księcia Karola z czasów młodości, to coś, co nigdy nie wyjdzie z mody. Jeśli jednak obawiacie się, że w krótkiej i klasycznej pikowanej kurtce może być Wam nieco za zimno, zwróćcie szczególną uwagę na te nieco dłuższe, wykończone gustownym futerkiem.

Fot. Massimo Dutti
Fot. Stradivarius

Fot. Massimo Dutti

Fot. Stradivarius
W największych sieciówkach nie mogło zabraknąć oczywiście tradycyjnych budrysówek, z którymi jak wiemy nie rozstawał się nawet słynny miś Paddington. Co ciekawe, budrysówka swą ogromną popularność zdobyła już podczas II Wojny Światowej, kiedy to nosiła ją brytyjska marynarka. Po wojnie styl brytyjskich wojaków zaczęły naśladować miliony ludzi na całym świecie. Jak widać szał na budrysówkę trwa również dziś. 

Fot. H&M

Fot. C&A

Fot. Reserved
Fot. Stradivarius
Dużą popularnością cieszą się również kurtki przypominające te zakładane do jazdy motorem - zapinane asymetrycznie na suwak, podszyte kożuszkiem, futrem i często wykończone zmyślnymi akcentami.


Fot. New Look

Fot. New Look
Fot. Stradivarius


Jeśli natomiast zastanawiacie się nad zakupem modnego obuwia to podpowiadamy, że botki za kostkę, które królowały na wybiegach już rok temu, są hitem również i w tym sezonie. Część projektantów postawiła na kobiece i subtelne modele, inni na sportowy wygląd, albo militarne akcenty.

Fot. Gino Rossi

Fot. Gino Rossi

Fot. H&M

Fot. Wojas

Fot. Wojas

Fot. Wojas
Fot. Wojas
Nie zapomnijcie także o dodatkach. To właśnie niepozorne szaliki, czapki czy rękawiczki w największym stopniu rzutują na ocenę naszej zimowej stylizacji. 
Fot. KappAhl

Fot. KappAhl

Fot. Lindex

Fot. Lindex


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)