sobota, 10 listopada 2012

Przewodnik Garance Dorerys. Garance Dore

Garance Dore – jedna z najsłynniejszych francuskich blogerek (www.garancedore.fr/), a prywatnie partnerka Scotta Schumana przygotowała mały przewodnik dla wszystkich klientów sklepu ZARA. Przedstawiamy więc najważniejsze rady światowej stylistki dla wszystkich osób uwielbiających ciuchy z Zary. 

Rada numer 1: Częste wizyty

W sklepach hiszpańskiej sieciówki nowe kolekcje pojawiają się co kilka dni, wraz z każdą kolejną dostawą, co oznacza że najlepiej odwiedzać Zare średnio dwa razy w tygodniu, najlepiej po południu, kiedy wszystkie nowości są już na półkach i wieszakach. 


 
Fot. Zara

Rada numer 2: Skup uwagę na liniach, które uwielbiasz

Podobają Ci się stroje bardzo modowe, podobne do kreacji modelek? Jeśli tak to koniecznie zwróć swą uwagę na rzeczy z kolekcji WOMAN i STUDIO. Jeżeli wolisz stonowane kolory, grzeczne fasony i uwielbiasz klasykę - zaglądaj do działu BASIC.

Fot.Zara

Rada numer 3: Zorientuj się, gdzie co wisi 

Koniecznie dowiedz się gdzie znajdziesz interesujące Cie rzeczy. Najciekawsze ubrania są zwykle najbliżej wejścia. Jeśli nic nie wpadło Ci w oko, nie kupuj na siłę a po odzież wróć do sklepu za kilka dni. Z pewnością znajdziesz coś interesującego w następnej dostawie.

Fot. Zara
Rada numer 4: Czytaj metki i dotykaj ubrań, które wpadły Ci w oko

Zwracaj uwagę na materiały, z których wykonano ubranie. W dobre materiały jak jedwab i kaszmir warto zainwestować więcej, lecz spódnica czy sukienka obszyta piórkami albo bluza z kryształami może szybko stracić swój pierwotny urok. 

Fot. Zara
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)