czwartek, 29 listopada 2012

MOHITO w Silesia City CenterKochacie niebanalną miejską elegancję? Jeśli tak, to mamy dla Was świetną wiadomość. W Silesia City Center przy Placu Muzyków otwarto salon marki MOHITO. Mohito to dynamicznie rozwijająca się sieć butików odzieżowych dedykowanych młodym kobietom (25-35 lat) mieszkających w aglomeracjach Europy Środkowej i samodzielnych finansowo. Projektanci MOHITO tworząc kolekcje, myślą o kobietach aktywnych zawodowo, atrakcyjnych, wolnych, twórczych i świadomych swych atutów - zwłaszcza wizualnych. Kolekcje MOHITO są zawsze zgodne ze światowymi trendami mody i łamią stereotypy typowego ubioru do pracy. Mają zdobić, uatrakcyjniać, podkreślać kobiecość i przeciwstawiać się życiowej rutynie. W rzeczach MOHITO równie dobrze wygląda się zarówno w pracy jak i podczas długich after hours. W ten sposób codzienny plan kobiecej atrakcyjności zyskuje nowy wymiar – trwa tak długo, jak tego zapragną same zainteresowane.

Marka MOHITO dla swoich klientek przygotowała dwie linie ubrań:

CHIC OFFICE – dedykowana kobietom, które większość czasu spędzają w biurze, jednocześnie ceniąc sobie odrobinę luzu i nonszalancji, lecz w stylowym i kobiecym wydaniu. 

ENERGY – czyli ubrania na wieczorne wyjście do kina, teatru czy kawiarni. Kobieta decydująca się na ubrania z linii ENERGY wygląda w nich nie tylko seksownie lecz przede wszystkim gustownie. Ubrania z linii Energy łączą w sobie najnowsze trendy, nowoczesnoś i indywidualny styl spełnionej kobiety.

Fot. Mohito

Fot. Mohito

Fot. Mohito

Fot. Mohito

Fot. Mohito

Fot. Mohito

Fot. Mohito

Fot. Mohito


1 komentarz:

  1. Mohito to mój ulubiony sklep, żałuję, że nie mają kart stałego klienta, bo jestem tam 2 razy w tygodniu:) Nie zawsze kupuję, ale nie umiem przejść obojętnie, muszę sprawdzić, czy pojawiło się coś nowego. Cieszy mnie fakt, że w Silesi też powstał nowy sklep. Asortyment bogaty, powierzchnia dość duża, jak na Mohito- same plusy:) Polecam gorąco !

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)