piątek, 19 października 2012

Lana Del Rey w najnowszej kolekcji H&M


Lana Del Rey, a właściwie Elizabeth Woolridge Grant, to obecnie jedna z największych gwiazd muzyki pop. Jej pseudonim artystyczny jest połączeniem imienia hoolywodzkiej gwiazdy Lany Turner i nazwy Forda Del Rey. Talent Lany Del Rey został doceniony przez miliony fanów na całym świecie, jak i przez firmę Hennes & Mauritz (H&M), która uznała, że amerykanka znakomicie wpisze się w obowiązujące trendy i postanowiła ją zaprosić do promocji swej najnowszej kolekcji na zimę 2012/2012. Ubrania wkrótce pojawią się w sklepach, efekty sesji zdjęciowej z udziałem piosenkarki możecie natomiast zobaczyć poniżej.

Naszym zdaniem zarówno kolekcja, jak i Lana Del Rey wyglądają bosko. Nie powinno to zresztą dziwić, przecież sama Lana Del Rey to połączenie talentu i urody ze szczyptą ekstrawagancji. Fantastycznego klimatu fotografiom dodaje również samochód w stylu retro. A Wam jak się podobają zdjęcia i zimowa kolekcja H&M?

H&M
Spodnie - 129,90 PLN
Sweter - 59,90 PLN
Buty - 149, 90 PLN

H&M
H&M
Kurtka - 129,90 PLN
Spodnie - 129,90 PLN

H&M
Kurtka - 149,90 PLN
Spodnie - 129,90 PLN

H&M
H&M
Spodnie - 129,90 PLN
Kardigan - 79,90 PLN


1 komentarz:

  1. Lana sama jest tak genialnym produktem, ze aż trudno się oprzeć. Co prawda linia lany z h&m nie jest wg mnie do końca w klimacie piosenkarki, ale jest kilak smackzów.
    prócz sweterka a agory ;))))))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)