piątek, 17 sierpnia 2012

Dodatki na wagę złota


Dodatki takie jak apaszki, chusty i szale nie tylko decydują czy strój jest oryginalny i przykuwający uwagę, lecz są również bardzo modne, praktyczne, a przede wszystkim kobiece. Doskonale chronią przed chłodem i dodają charakteru każdej kreacji. Chusty i szale świetnie dopełniają wizerunek - można je nosić do biura, na przejażdżkę rowerem, na wieczór z koleżanką czy nawet na zakupy. Zabawne i kolorowe odżywiają look i sprawiają, że każda kobieta w chuście czy szaliku czuje się naprawdę wyjątkowo. Kolejną bezsprzeczną zaletą jest fakt, że z nową chustą nawet stary płaszcz czy marynarka zyskują całkiem inny wygląd! 

Decydując się na założenie chusty pamiętajmy, że trendy w modzie już od kilku sezonów nakazują, aby wokół szyi działo się jak najwięcej - im większa chusta czy szal, tym lepiej. Wybierając modny, zwracający uwagę szal lub chustę w pstrokatych kolorach, w kwiatki, kratki czy barwne melanże, pamiętajmy jednak, aby nosić go wyłącznie. do stonowanego stroju. Bardzo modne są również szale i chusty z wszelkimi marszczeniami i zagnieceniami, które łatwo "ułożyć" ładnie wokół szyi.

Spotkana przez nas podczas zakupów w Silesia City Center - Ania udowadnia, że wcale nie trzeba czekać do jesieni, aby nosić modne szale i chusty. Ania do wielokolorowej chusty zdecydowała się założyć marynarkę, białe trampki oraz świetnie podkreślające figurę rurki. Musimy przyznać, że to bardzo ciekawy zestaw. 

Fot. J. Opas


H&M

H&M

Pull&Bear

Pull&Bear

Pull&Bear

River Island

KappAhl

Reserved

H&M

Pull&Bear

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)