piątek, 13 lipca 2012

Urlopów czas


Spakowanie wakacyjnej walizki to nie lada sztuka. Umiejętny dobór ubrań nie tylko sprawia, że na wymarzony urlop nie trzeba zabierać całej szafy, ale również umożliwia zabłyśnięcie przed znajomymi - pozwala wykazać się pomysłowością i zmysłem praktycznym. Podpowiadamy więc, czym powinniśmy się kierować przy pakowaniu wakacyjnej walizki.

Niezależnie czy wyjeżdżamy do słonecznych tropików, czy chłodnej Skandynawii, ubrania starajmy się dobierać kolorystycznie i fasonami. Nie zabierajmy czterech niemal identycznych sukienek, t-shirtów w tym samym kolorze czy kilku par rurek. Podstawą wakacyjnej garderoby powinna być odzież w stonowanych kolorach (biel, błękit, granat, khaki) i ciekawych fasonach. Urozmaicić można ją ekstrawaganckimi, kolorowymi dodatkami. 

Z doświadczenia wiemy, że najwięcej problemów przysparza dobór odpowiedniego obuwia. My proponujemy buty marki Geox. Obuwie tej włoskiej firmy jest nie tylko komfortowe i funkcjonalne, ale również rewelacyjnie prezentuje się na stopie. Obuwie Geox’a wyróżnia wbudowana specjalna membrana, pozwalająca oddychać stopom. Nowoczesny design z elementami prostoty i sportowej elegancji sprawdzi się zarówno podczas urlopu w Sopocie, jak i w najdalszym zakątku świata. 

   
Geox
Geox

Geox

Geox

Geox

Geox
Geox

Geox

1 komentarz:

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)