czwartek, 12 lipca 2012

Moda festiwalowa


Z początkiem lipca Polskę opanował istny szał festiwalowy, który potrwa aż do końca sierpnia. Katowice, Gdynia, Kraków, a nawet Kostrzyn nad Odrą - to miasta, które ze względu na odbywające się w nich muzyczne festiwale, dyktują aktualnie letnie trendy w modzie. Moda festiwalowa rządzi się jednak własnymi prawami. Ubrania muszą być zarówno funkcjonalne, ale i niebanalne. Podpowiadamy więc w co powinna zaopatrzyć się każda kobieta przed wyjazdem na letni festiwal.

Na zabłoconym polu namiotowym, doskonale sprawdzą się bardzo modne kalosze. Mają one jedną, bezsprzeczną zaletę - można w nich z premedytacją wchodzić w każdą kałużę, a potem wyczyścić je jednym potarciem szmatki, czy pod strumieniem wody. W tym roku na festiwalu Glastonbury w Wielkiej Brytanii, mogliśmy w nich zobaczyc m.in. Kate Moss oraz dziennikarkę i córkę słynnego Boba Geldofa - Peaches Geldof. My, proponujemy zwłaszcza te kolorowe, pozwalające wyróżnić się z tłumu. 

H&M

Prima Moda
 
Moda na festiwalach i koncertach na otwartej przestrzeni jest z pewnością odważniejsza, niż ta codzienna. Festiwal to miejsce gdzie bez skrępowania można założyć krótkie, seksowne szorty. Są bardzo wygodne, doskonałe na letnie upały, a do tego świetnie podkreślają zalety figury. Pamiętajmy jednak, że wybierając pstrokate kalosze, reszta stroju, również szorty, powinny być nieco stonowane. 
House

House

KappAhl  
 
Dawniej na festiwal muzyczny, ubierało się głównie stare i zniszczone ubrania, lecz dziś strój jest równie ważny, co znajomość tekstów festiwalowych piosenek. Kompletując najbardziej kultowy strój nie można więc zapomnieć o luźnym t-shircie, najlepiej z dużym printem. Niemal obowiązkowe pod słonecznym, festiwalowym niebem są także okulary przeciwsłoneczne. Podczas muzycznego szaleństwa sugerujemy postawić na te najbardziej kolorowe, kojarzące się z wakacyjnym luzem i wolnością. 
H&M  
Reserved

Big Star

Reserved

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)