poniedziałek, 30 lipca 2012

Krótkie szorty nie tylko na upały


Krótkie szorty wielką popularność zdobyły w latach 70-tych, kiedy pokochały je wyzwolone hippiski. W latach 80-tych na scenie w takich spodenkach zaczęły się pojawiać Madonna i Tina Turner, a wkrótce zaczęto je nosić od Paryża aż po Los Angeles. Mimo upływu lat, krótkie szorty nadal są modne, noszą je największe gwiazdy muzyki i filmu. Pozwalają bowiem stworzyć nie tylko ciekawe stylizacje zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia, ale przede wszystkim dają gwarancję komfortu.

Krótki szorty uwielbia także spotkana przez nas na zakupach Alicja, która nie boi się eksperymentów. Zakładając szorty do swetra i lekkiej kurtki udowadnia, że tego typu spodnie świetnie sprawdzają się zarówno w upalne dni, jak i wtedy gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza wysokimi temperaturami.

Decydując się na szorty w wersji miejskiej pamiętajmy jednak, aby odkrywając nogi, górę zostawić zabudowaną, dodatki mają być stylowe, a makijaż lekki. Całość nie może być wyzywająca. W przypadku jasnych szortów, najlepiej postawić na ciemny sweter lub top. Do takiego stroju świetnie pasuje duża, najlepiej skórzana torba. 

Fot. J. Opas
Reserved

Reserved

H&M

New Look

Tally Weijl

H&M

Reserved

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)