czwartek, 5 lipca 2012

Butik Rage Age by Czapul już w Silesia City Center


W Silesia City Center otwarto pierwszy w regionie butik ciekawej marki Rage Age by Czapul. Ubrania  firmy kierowane są do mężczyzn ceniących odważne i oryginalne ubiory z wysokiej jakości tkanin. Szczególnym powodzeniem cieszą się zwłaszcza wśród klientów ze środowiska show biznesu, którzy nie boja się eksperymentów z ubiorem. O tym jak popularna to marka niech świadczy fakt, że butiki Rage Age by Czapul znajdują się nie tylko w największych polskich miastach, lecz także w Madrycie, Tokio, Mediolanie czy Londynie, a do licznego grona stałych klientów Rage Age by Czapul należą m.in. Olivier Janiak, Cezary Pazura i Maciej Myszkowski.

Dzieło twórcy sukcesu Vistuli

Marka Rage Age by Czapul została stworzona przez Rafała Czapula i Rafała Bauera, z miejsca stając się jedną z najbardziej wyrazistych i cenionych polskich marek odzieżowych. Swe ubrania kieruje głównie do wymagających i podążających na najnowszymi światowymi trendami mężczyzn. Rafał Czapul, główny projektant i założyciel marki zna się bowiem na modzie jak mało kto w Polsce. Markę Vistula kojarzy każdy mężczyzna w Polsce, lecz niewielu zdaje sobie sprawę, kto uczynił z Vistuli jedną z najbardziej opiniotwórczych marek modowych w kraju. Jednym z ojców sukcesu Vistuli był właśnie Czapul - to on unowocześnił i odświeżył markę, dzięki czemu jej przychody wzrosły o kilkaset procent. Zdecydował się on jednak opuścić firmę w 2008 roku, by kontynuować tworzenie męskiej mody już na własne konto. Dzięki biznesowemu wsparciu Rafała Bauera- byłego prezesa Vistuli&Wólczanki, udało się stworzyć własną markę – Rage Age by Czapul.

Ekstrawagancja przede wszystkim

Rage Age jest połączeniem doświadczeń wyniesionych z Vistuli z rebeliancko-artystyczną przeszłością Czapula. Ubrania charakteryzują się dużą ilością eksperymentów, zwłaszcza jeśli chodzi o zestawienia. Kolekcje Rage Age tworzą garnitury, marynarki, płaszcze, kurtki, lecz także jeansy, t-shirty, koszule i akcesoria. Do gustu przypadną szczególnie osobom lubującym się w stylizacyjnych eksperymentach, a więc z jednej strony zestawienie formalne - garnitur lub marynarka, a z drugiej ekstrawaganckie jeansy. Są to ubrania „multi purpose” - każdy produkt daje opcję i zmienia się w zależności od stylizacji. Wyroby Rage Age można śmiało założyć zarówno na uroczyste przyjęcia, jak i podczas weekendowego wypadu do klubu. Pisząc o ubraniach Rage Age niezwykle ciężko uniknąć porównań do zagranicznych mistrzów. Czapul często wzoruje się na najlepszych jak: Iceberg, D&G, Etro, ale nie traci przy tym własnego, oryginalnego i charakternego stylu. Między innymi z tego względu w butikach Rage Age znajdziemy nie tylko produkty Czapula, lecz także buty stworzone przez największych światowych designerów.  

Fot. Rage Age By Czapul

Fot. Rage Age By Czapul

Fot. Rage Age By Czapul

Fot. Rage Age By Czapul

Fot. Rage Age By Czapul

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)