poniedziałek, 4 czerwca 2012

Jeansy na mecz


Piłkarscy fani z niecierpliwością odliczają dni do rozpoczęcia EURO 2012. W dniu inauguracji wiele kobiet będzie musiało zmierzyć się z nie lada wyzwaniem i odpowiedzieć na pytanie - co założyć, aby podczas kibicowania, czy to na stadionie, czy wspólnie ze znajomymi w domu, czuć się swobodnie, a jednocześnie modnie? Wszystkim strapionym Paniom podpowiadamy - załóżcie jeansy! Odkąd w XIX wieku w USA Levi Strauss wymyślił jeansy jako spodnie robocze ich popularność stale rośnie. Te spodnie nigdy nie wychodzą z mody, a ich bezsprzeczną zaletą jest wygoda. Jeansy są odpowiednie na każdą pogodę i na każdą okazję. I choć dawniej jeansy zarezerwowane były wyłącznie dla mężczyzn, dziś życia bez nich nie wyobraża sobie żadna kobieta.

Od kilku lat prawdziwą furorę robią zwłaszcza jeansy rurki. I choć klasyczne rurki mogą być wykonane z jeansu lub z delikatnych materiałów, my preferujemy te pierwsze. Takie spodnie wyróżniają się wąskimi nogawkami, dzięki czemu świetnie pasują do balerin czy botków. Znakomicie podkreślają zgrabną figurę dzięki czemu pokochała je m. in Kate Moss, a także nasza bohaterka.

Jeśli macie natomiast wątpliwości co do wzoru, nowej bluzki, którą chcecie założyć na mecz, śpieszymy z wyjaśnieniem - jeśli nie będą to biało-czerwone barwy - załóżcie bluzkę w paski. Nie powinny to jednak być cienkie paseczki, lecz grube, wyraziste pasy. Mogą być poziome, pionowe lub skośne, lecz generalnie im grubsze tym lepsze. Tak skomponowanej całości uroku doda przewieszona przez ramię zgrabna torebka, oraz oczywiście promienny uśmiech na twarzy.

Fot. J.O.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)