poniedziałek, 11 czerwca 2012

W czerwcu otwarcie kawiarni Starbucks w Silesia City Center


Kilka miesięcy temu na Facebooku powstała strona "Chcemy Starbucksa w Katowicach”. Stronę polubiło prawie dwa tysiące ludzi. Dziś wszyscy fani kultowej marki mogą odetchnąć z ulgą. Już pod koniec czerwca wielkie otwarcie kawiarni Starbucks w Silesia City Center.  

Fot. Starbucks

Starbucks to sieć oferująca wiele rodzajów kawy: na ciepło, na zimno, w formie koktajlu (frappuccino), jak i różnego rodzaju herbat, czekolad oraz świeżych przekąsek wśród których znajdziemy m.in. czekoladowe muffiny czy jabłkowe donuty. Starbucks jest najbardziej rozpoznawalną marką kawy na świecie. Sieć posiada bowiem 15000 kawiarń, w ponad 50 krajach. Katowice będą ósmym miastem w Polsce, w którym klienci dostąpią zaszczytu zasmakowania kawy, która zyskała uznanie wśród milionów kawoszy. Niepowtarzalny smak i aromat kawa Starbucks zawdzięcza temu, że każde ziarnko kawy jest bezpośrednio sprowadzane przez firmę z plantacji w Azji, Afryce oraz Ameryce Południowej.

Jednak Starbucks to nie tylko wyjątkowa kawa, ale również specyficzna atmosfera, rozrywka i wyjątkowy sposób traktowania klienta. Założyciele Starbucksa od początku pragnęli, aby każdy klient mógł wypić u nich taką kawę, jaka tylko mu się zamarzy. W tym celu umożliwiono klientom możliwość wyboru i kombinacji wśród setek rodzajów kaw. Można więc mieć pewność, że nawet najbardziej wyszukane zamówienie zostanie zrealizowane. Kawiarnie Starbucks to świetne miejsce do spotkań towarzyskich, firmowych, nauki, słuchania muzyki. To także miejsce gdzie można spokojnie usiąść, pomyśleć, czy wziąć udział w ciekawej dyskusji. Kawiarnie Starbucks organizują bowiem spotkania z celebrytami jak i wieczorki poetyckie.

Dla wielu Polaków przyzwyczajonych do picia kawy rozpuszczalnej, Starbucks może stać się ciekawą alternatywą, zarówno podczas zakupów, jak i w domu. Kawę Starbucks można bowiem kupić również do zaparzenia we własnych czterech kątach.2 komentarze:

  1. Na którą godzinę przewidziane jest otwarcie?

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeszcze nie mamy takiej informacji, prosimy śledzić na bieżąco stronę główną Silesiacitycenter.com.pl, tam na pewno takie informacje wkrótce będą :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)