piątek, 6 kwietnia 2012

Na weekend i na święta. Styl i... kamea


Spódnica wcale nie musi oznaczać sztywnego stroju. Klasyczny ołówkowy krój pasuje zarówno w zestawieniu eleganckim, jak i casualowym. Z powodzeniem może być podstawą zestawu do pracy, na randkę czy na imprezę z przyjaciółkami.

W dzisiejszej stylizacji prosta pen-dress stanowi idealne dopełnienie weekendowego, wygodnego stroju. Do tego lekkie i zawsze modne balerinki na płaskim obcasie i z powodzeniem można wyruszyć na długi spacer lub wielogodzinne zakupy bez obawy o zdrowie swoich stóp.
Warto zwrócić także uwagę na zestaw kolorów. Granat spódnicy ciekawie kontrastuje z białą koszulką w ciemne paski. Dodatki typu zegarek czy bransoletka – także białe. Ciekawym dodatkiem jest łańcuszek z kameą. Ten drobiazg, który niejednokrotnie można znaleźć w szkatułkach naszych babć wrócił do łask. W sezonie spring / summer 2012 nie chowajcie go na dno szafy. Nadal jest trendy i wcale nie jest to biżuteria przeznaczona tylko do eleganckich, wieczorowych kreacji. Jak widać na dzisiejszym przykładzie, ze spódnicą i koszulką stanowi przyciągający wzrok dodatek.

Fot. M&M Noworyta
Lindex

Reserved

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)