wtorek, 21 lutego 2012

MARNI at H&M - pierwsze spojrzenie


Wyjątkowe, włoskie wzornictwo teraz dostępne w H&M!

Marni to włoski dom mody założony w 1994 roku przez rodzinę Castiglioni. Mimo międzynarodowej ekspansji i wyjątkowej popularności wśród wielbicieli mody i gwiazd z całego świata, Marni do dziś jest firmą rodzinną. Znakiem rozpoznawczym firmy są żywiołowe nadruki, zestawiane ze sobą w zaskakujących, niezwykle modnych kombinacjach z wykorzystaniem najszlachetniejszych tkanin. 

Sylwetka charakterystyczna dla Marni to swobodna elegancja z elementami sportowymi – luźne sukienki, topy i tuniki można zestawiać ze sobą na różne sposoby – w zależności od okazji i nastroju. Paleta kolorów jest dość klasyczna, lecz z przymrużeniem oka. W kolekcji damskiej czarny, ciemnoszary, granatowy, oliwkową zieleń i khaki urozmaicono przebłyskami barw rdzy, pomarańczy i złota. U panów dominuje czarny, intensywny błękit i khaki rozjaśnione akcentami w kolorze jasnoniebieskim, elektrycznego błękitu, pomarańczowego i szkarłatnej czerwieni.

W kolekcji dla H&M, Dyrektor Kreatywna Marni, Consuelo Castiglioni zamknęła esencję marki, ze wszystkimi kluczowymi elementami, modelami i wzorami – w cenach typowych dla H&M.
Marni at H&M to luksusowa kolekcja odznaczająca się dbałością o detal, bogactwem i niezrównanym kunsztem rzemiosła, które wyniosły markę Marni do pozycji kultowej wśród fanów mody. W tej niezwykłej współpracy z H&M po raz pierwszy udostępniono te same zasady klientom H&M. 

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy zestaw zdjęć tej kolekcji, enjoy! :)

Tekst & fot. H&M. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)