środa, 7 grudnia 2011

Za 3 tygodnie Sylwester, co na nogi?

Święta, czas karnawału i poprzedzająca go sylwestrowa noc to wyjątkowe chwile. Czas spotkań z rodzną, przyjaciółmi i okers szampańskiej zabawy. Nasze stroje, na  kończącą rok sylwestrową noc, powinny byś równie niepowtarzalna jak ten czas. Domowym imprezą w gronie rodziny i znajomych także warto dodac wyjątkową oprawę i podkreslić ją niecodziennym strojem.

Salony obuwnicze Apia proponują duży wybór niezwykłych modeli obuwia, które w doskonały sposób dopełnią niebanalne kreacje. Polecamy efektowne modele, które doskonale zabłysną nie tylko w sylwestrową noc. Niezależnie od tego w jaki sposób spędzimy okres karanawału, czy będą to eleganckie bale, domowe imprezy czy wyjadzy poza miasto, np. na śnieżny kulig, każdy znajdzie u nas coś wyjatkowego dla siebie.

Przy eleganckich wieczorowych kreacjach idealnie sprawdzą sie modele w uniwersalnej czerni, efektownie zdobione kamieniami i błyszczącymi blaszkami. Dla kobiet proponujemy efektowne czólenka na niezwykłych obcach i subtelne botki. Dla męższyzn, ekskluzywne, doskonale wykońcone półbuty.

Proponujemy rownież szeroki wybór butów na imprezy organizowane poza wielkim miastem. Niebanalne wzory, które pozwolą poczuć sie wyjątkowo również poza salą balową. Efektowne, zimowe botki i kozaki, np. na sylwestra organizowanego w górach.

Zapraszamy do salonu Apia w Silesia City Center

Info&fot. ApiaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)