poniedziałek, 3 października 2011

Paris Hilton, królowa zakupów, na otwarciu nowej części Silesia City Center

Jest kontrowersyjna, nie schodzi z pierwszych stron gazet i portali plotkarskich, uwielbia zakupy i zna ją cały świat – Paris Hilton po raz pierwszy odwiedza Polskę. Podczas wizyty w Katowicach weźmie udział w otwarciu nowej części jednego z największych w Polsce centrów handlowych – Silesia City Center. Gwiazda spotka się z fanami, weźmie udział w imprezie dla gości VIP i jak przystało na prawdziwą wielbicielkę zakupów, wybierze się na gigantyczne zakupy.

– 12 i 13 października nie zabraknie okazji, żeby spotkać się z Paris. Gwiazda 12 października weźmie udział w prowadzonej przez Oliviera Janiaka konferencji prasowej. Paris będzie gościem specjalnym imprezy VIP, podczas której wybierze się na zakupy do ekskluzywnych sklepów w Silesia City Center. Na pierwszym piętrze centrum Paris otworzy Plac Gwiazd, na którym pojawi się gwiazda z jej autografem. 13 października z kolei każdy, kto przyjdzie na uroczyste otwarcie, będzie mógł spotkać się z celebrytką. Paris dokona uroczystego otwarcia nowej części centrum i spotka się z fanami. Jesteśmy przekonani, że impreza będzie „hot” – mówi się Dominika Musialik, marketing manager Silesia City Center.

Celebrytka, aktorka i businesswoman

To pierwsza wizyta Paris Hilton w Polsce. Aktorka i modelka znana jest z zamiłowania do luksusu oraz zakupów, stąd – zdaniem przedstawicieli centrum – wybór był oczywisty. – Silesia City Center jest jednym z największych i najlepszych miejsc shoppingu w Polsce, stąd też pomysł, aby zaprosić na otwarcie jedną z największych wielbicielek zakupów na świecie. Aktorka od lat jest właścicielką sygnowanej swoim nazwiskiem sieci sklepów z torebkami, butami, które dziś można kupić w USA, Japonii i Indiach oraz własnej linii perfum. Paris oprócz uroczystego otwarcia centrum zrobi u nas zakupy – mówi Musialik.

Paris Hilton to amerykańska celebrytka, aktorka, piosenkarka i projektantka mody. Zagrała w ponad 20 filmach. Gwiazda programu “Paris Hilton Best Friend” emitowanego w Polsce przez MTV oraz reality show „The World According to Paris”. Rozgłos zyskała udziałem w reality show “The simple life”, w którym partnerowała jej Nicole Richie, córka Lionela Richiego. Paris Hilton jest również właścicielką własnych linii odzieżowych oraz sześciu zapachów sprzedawanych w sygnowanych jej nazwiskiem sklepach w 31 krajach na świecie. W 2011 roku magazyn Variety wycenił markę „Paris Hilton” na 1 miliard dolarów.

1 komentarz:

  1. pewnie ludzi będzie masa, chciałbym się wybrać z ciekawości, jednak myśl o tłumie mnie odstrasza. niemniej jednak that's hot, że przybędzie! :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)