piątek, 8 lipca 2011

SWAP Party w Silesia City Center już 16 i 17 lipca

Pstrokate bluzki, khaki spódnice, na które nie możemy już patrzeć lub marynarskie „wdzianka”, które każda z nas ma w szafie, ale z chęcią odesłałaby je w dalekie morze – to wszystko będzie można wymienić na coś trendy, vintage lub zwyczajnie – modnego, podczas trwającego aż dwa dni SWAPu, jaki organizuje Silesia City Center w Katowicach. Będzie to największa na Śląsku wymiana ciuchów. Przyjdź 16 i 17 lipca do Silesia City Center i wymieniaj do woli... Jedyne co trzeba zrobić, to przynieść 5 rzeczy ze swojej szafy , które wymieni się na 5 innych.
Wymiana ubrań i dodatków podczas SWAPu jest bezgotówkowa, obowiązuje zasada coś za coś. Ubrania w Silesia City Center będzie można wymieniać na Placu Śląskim, gdzie powstanie SWAPshop. Wcześniej ubrania trzeba zarejestrować i rozwiesić na ustawionych w SWAPshopie wieszakach.

Ale nie tylko ubraniami żyje SWAP w Silesia City Center. Każda z uczestniczek zabawy będzie mogła skonsultować swój wybór ze stylistką, przygotowano także konkurs na najciekawszą stylizację, w którym można wygrać np. wybielanie zębów w Dentim Clinic w Katowicach. Panie będą mogły także bezpłatnie skorzystać z porad ekspertów od makijażu z School of Make-Up Agnieszki Brody oraz Flormar, wypróbować nowe kosmetyki i zapachy dostępne w Super-pharm.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)