środa, 20 kwietnia 2011

Pierwszy pop-up store kultowych Havaianasów w Polsce

Sukienki do kostek, długie, szerokie spodnie, duża biżuteria, kwiatowe wzory, jasne, pastelowe odcienie oraz biel, która w tym sezonie wyprze czerń, ale także ostra pomarańcza i inne neonowe, fluorescencyjne barwy - oto główne trendy na sezon wiosna lato 2011. Jest więc w czym wybierać. Klasyczną elegancję przełamujemy soczystymi barwami lub totalnie szalejemy bawiąc się modą!. Lato to przecież na najlepszy czas by eksperymentować!. Dotyczy to zarówno stroju jak i obuwia Trudno wyobrazić sobie lepsze buty na lato niż flip-flopy, czyli popularne japonki. Są supermodne, kolorowe, lekkie, niezakrywające w upał stopy. Lubią je zarówno kobiety, jak mężczyźni. W naszych sklepach pojawiły się wreszcie najbardziej kultowe japonki świata, czyli kauczukowe Havaianasy, i teraz każda Polka może poczuć się jak Jennifer Aniston, Angelina Jolie albo Gwen Stefani. Lubią je także polskie gwiazdy i celebryci tacy jak Karolina Malinowska czy Monika Brodka.

Kultowe brazylijskie Havaianasy to najlepsze klapki na świecie a od kilku sezonów są letnim "must have". Pierwsza para Havaianas powstała w 1962 roku. Była inspirowana Zori, typowymi japonskimi sandałami zrobionymi z pasków tkaniny i podeszwy z łodyg ryżu. Z tego właśnie powodu podeszwa każdej pary ma strukturalny wzór ryżu, jest to jedna z ich nie dających się pomylić cech. Havaianasy błyskawicznie rozprzestrzeniły się poza granice Brazylii - na Hawajach w Australii, Francji i wielu innych krajach. Obecnie można je znaleźć na 60 rynkach. Występują w 20 kolorach oraz niezliczonej ilości wzorów. Jakościowo przewyższają wszystkie podobne a kolorem są dopełnieniem każdego stroju!. Wyjątkowość marki potwierdza fakt, iż w 2003 roku każda z nominowanych do Oscara gwiazd otrzymała swoją własną, ekskluzywną parę Havaianasów.

Havaianasy znajdziecie w Silesia City Center w Katowicach (pierwszy w Polsce Pop-Up Store Havaianas), ul. Chorzowska 107, 40-101 Katowice.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)