wtorek, 8 marca 2011

Uwaga, rewolucja!

Uwaga, nadchodzi rewolucja! Wspominaliśmy już, że na wybiegach pojawiły się spodnie z bardzo szerokimi nogawkami. Mogą to być, do wyboru, szwedy albo dzwony, ale jedno jest pewne - w tym sezonie bez takich spodni się nie obejdzie. Najmodniejsze są te rodem z lat 70, czyli szerokie to granic możliwości i z podwyższonym pasem. Parę cennych wskazówek, jak obchodzić się z nowym trendem:

- Obcasy, koniecznie! Szerokie nogawki układają się dobrze i nie zniekształcają sylwetki, kiedy zestawi się je z butami na wysokich obcasach. Osobom, które nie tolerują wysokich obcasów, na ratunek przychodzi kolejny trend z lat 70., czyli buty na koturnie.
- Do spodni załóż luźną koszulę wpuszczoną do środka. W takim zestawieniu najlepiej sprawdzają się gładkie koszule z podwijanymi rękawami.
- Baw się kolorami! Tej wiosny swój wielki powrót będą święcić neonowe, ostre kolory. Świetnie sprawdzą się w zestawieniu z dzwonami lub Szwedami.

Chcesz być modna tej wiosny, pamiętaj o kilku killerach tego sezonu. Przygotowaliśmy dla Ciebie przewodnik po trendach, które są obowiązkowe tej wiosny. Więcej w Wiosennym Look Book'u Silesia Style - link

fot. www.style.com
Derek Lam spring/summer 2011

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)