poniedziałek, 4 października 2010

Indywidualizm pod ręką.

fot: Reserved

Najnowsze kolekcje w sklepach cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jesień która przyszła i raczy nas zmienną pogodą determinuje garderobiane rewolucje. To, iż w tym roku mamy bogaty wybór ubrań nowych kolekcji już wiemy. Jednak co z dodatkami? I najbardziej charakterystycznymi z nich, torebkami?

W sklepach aż roi się od atrakcyjnych modeli, "wyposażonych" w ciekawe formy, tekstury i fasony. Dzisiaj odwiedzamy sklep Reserved w Silesia City Center, i pierwsze co rzuca się w oczy to pomysłowość. Oprócz wersji mini, które pozwalają na wygodne schowanie najpotrzebniejszych akcesoriów typu klucze i telefon, znajdziemy także te bardziej wyszukane, a nawet nawiązania do catwalk-owej stylistyki high fashion. Inspiracje? Nie da się nie zauważyć nawiązania do topowych modeli takich marek jak Prada, Miu Miu czy Mizensy.

Cieszy, że każda kobieta może dobrać swoją torebkę w zależności nie tylko od okazji czy względów praktycznych, lecz np. od nastroju. I tak czerwona torebka z filcowymi kulkami w dwóch kolorach, przywodzi na myśl zabawki dla kota, wygląda lekko groteskowo, lecz daje mnóstwo radości, na pewno nie tylko zwierzakowi ;)
fot: Reserved

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)