piątek, 3 września 2010

Kalosze nadal modne

Kasia i Ewa spotkane przed centrum handlowym Silesia City Center. Kompozycje ukształtowane przez znajdujące się na terenie Centrum Handlowego Promod i Cropp Town, „zlamane” kolorowymi kaloszami. Świetne na kolorową jesień – która miejmy nadzieję nastanie.
foto: Radek Grzybowski

Jesień na początku września nie zdarza się zbyt często. I mimo iż miesiąc ten kojarzy nam się bezpośrednio z końcem lata i początkiem złotej pory roku, zwykle pogoda nawiązuje jeszcze do miesięcy wakacyjnych.

W tym roku jednak aura przeniosła nas w klimat londyński z końcem sierpnia. Zgodnie z powiedzeniem, iż nie należy przejmować się rzeczami na które nie mamy wpływu, powinniśmy coraz śmielej i głębiej zaglądać do szaf, szukając cieplejszych ubrań i obuwia adekwatnego do tego co mamy za oknem.

Kalosze które spotkaliśmy w sklepach w zeszłym sezonie, nadal nie wyszły z mody. Są one nawet bardziej wzorzyste, barwne i interesujące, co zapewne ucieszy każdego amatora tego odpornego na kaprysy pogody obuwia. Poza oczywistymi względami praktycznymi, mogą one stanowić złamanie stonowanej stylizacji poprzez kolorystykę, co tylko działa in plus. 
Szczególnie od kilku sezonów kiedy to obuwie stało się autonomicznym elementem ubioru, a zestawione z dobrym gustem dopełnia całości i tworzy oryginalną kompozycję.

1 komentarz:

Dziękuję za komentarz. Ukaże się po moderacji ;)